E-ZAJĘCIA I KONSULTACJE ZDALNE

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną oraz zaleceniami właściwych służb, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych, wśród których znajdują się osoby należące do grup podwyższonego ryzyka pod względem przebiegu i skutków choroby COVID-19, zajęcia w placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie SPiR realizowane są do odwołania w formacie zdalnymNasi specjaliści pozostają do Waszej dyspozycji za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej oraz mediów społecznościowych właściwych placówek.

Gorąco zachęcamy do udziału w organizowanych e-zajęciach i zdalnych konsultacjach terapeutycznych, rehabilitacyjnych, psychologicznych i coachingowych. Aktualne informacje na ten temat będziemy regularnie publikować na naszym BLOGU. Pracownicy Stowarzyszenia SPiR codziennie zamieszczają tam ciekawe informacje i porady, umożliwiające terapię i rozwój bez konieczności wychodzenia z domu. Odwiedzajcie regularnie naszą stronę internetową i konta społecznościowe! Kontakt do poszczególnych placówek znajdziecie TUTAJ.


W tym trudnym dla wielu osób czasie izolacji zapraszamy również do kontaktu zdalnego z naszymi psychologami, psychoterapeutami, doradcą zawodowym i coachem rozwoju osobistego. Rozmowę on-line lub telefonicznie można umówić przez kontakt z dowolną placówką lub mailowo na adres biuro@spir.org.pl.


Bardzo prosimy o stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych oraz szczególną troskę o zdrowie własne i osób z Waszego otoczenia. W przypadku wystąpienia objawów zakażenia koronawirusem, prosimy niezwłocznie kontaktować się z SANEPIDem lub specjalną infolinią NFZ. Pamiętajcie, że cały czas jesteśmy z Wami!