Ramka dla majsterkowicza

22/01/2021
Posted in Aktualności
22/01/2021 andrzej

Witajcie! Wczoraj prezentowałem jak wykonać kartkę dla babci, a dziś zachęcam by wykonać upominek dla dziadka! Będzie to ramka dla majsterkowicza.

Potrzebujemy przede wszystkim ramki na zdjęcia. Może być drewniana lub z tworzywa sztucznego. Rozmiar i szerokość ramy jest dowolna, ale im większa tym więcej elementów dekoracyjnych potrzebujemy. Przygotuj wkręty, gwoździe, śruby, nakładki różnej średnicy, nakrętki i wszystko co znajdziesz w skrzynce z narzędziami. Jeśli takiej nie posiadasz, to w marketach budowlanych znajdziesz wszystkie niezbędne materiały. Pamiętaj, że można kupować nawet pojedyncze sztuki, na wagę, a cena zależy od wielkości i rodzaju. Ostatnim elementem jest klej. Najszybciej przykleimy klejem na gorąco, ale do tego potrzebujemy pistoletu. Alternatywą jest wykorzystanie dobrze znanego Wam uniwersalnego kleju szybkoschnącego. Dobrze połączy elementy i na pewno się sprawdzi.

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1PWEEjG3rh4zDK72SX-naRwlK1eRCSDuf6s82q8fVeK-E-gT0bzSN9rQQ&v=q_H9Q3AHKsI&feature=youtu.be