Praca w czasach PRL – konkurs dla Seniora!

23/12/2020 Admin

Jeśli chcesz powspominać czasy PRL i podzielić się swoimi zdjęciami z innymi, zapraszamy do naszej zabawy. Wystarczy wysłać do nas fotografie lub skany związane z Twoją pracą w czasach Polski Ludowej, aby grać o atrakcyjne nagrody.

PRL kojarzy się każdemu z czym innym, ale są takie miejsca i sprzęty, które mocno nawiązują do tego okresu. Budki telefoniczne, telefony na korbkę, maszyny do pisania, klimat zatłoczonych bufetów i fabryk czy stanie w niekończących się kolejkach ? jakże można by to zapomnieć? Każdy jednak ma swoje prywatne odczucia i wspomnienia, które w pewnym stopniu odzwierciedlają się na starych zdjęciach. Sięgnij więc do rodzinnego albumu i wybierz najciekawsze fotografie swojej pracy w PRL.

Udział w konkursie może wziąć każdy Senior, który ukończył 50 lat i mieszka w województwie pomorskim lub zachodniopomorskim. Wyślij maksymalnie do trzech zdjęć lub skanów drogą elektroniczną i wypełnij krótki formularz konkursowy: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze-zgloszenie.  Możesz również skorzystać z możliwościowi zgłoszenia się przez inną osobę. Wystarczy, że wyrazisz na to zgodę.

Warto podzielić się swoimi fotograficznymi skarbami, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Są to telefony komputerowe, wycieczka do Skandynawii, kurs komputerowy, książki i różne gadżety. Nie zapominamy również o domach kultury i klubach seniora, które mogą wywalczyć bony na zakupy w sklepie internetowym.

Konkurs jest w pełni bezpieczny, bo spotykamy się jedynie za pośrednictwem Internetu.

Czekamy na Ciebie jeszcze do 12 stycznia! Więcej informacji na temat naszej akcji internetowej znajdziesz tutaj https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-pomorze.