Artystą każdy może być.

08/12/2020
Posted in e-Zajęcia
08/12/2020 Basia Stachowska

Pracownia Ogrodnicza zimą mało ma zajęć i obowiązków na ogrodzie. Ale w domu, podczas długich wieczorów można rozwijać swoje umiejętności rękodzielnicze.

Udowadniają to swoimi pracami Nasi podopieczni z Warsztatów Terapii Zajęciowej. Na blogu pojawiają się liczne prace, z których zarówno wykonujący je osoby i instruktorzy mogą być naprawdę dumni.

Dzisiaj prezentuje swoje prace Agnieszka. Wianek, który wykonała samodzielnie, swoją kolorystyką dobrze wpisuje się w okres jesienno-zimowy i oczywiście świąteczny.

Natomiast Ewa i jej siostra Karolina tak polubiły manualne prace , że poświęcają im coraz więcej czasu. Bombki są wykonane dokładnie, ładne kolorystycznie. Choinkowe dekoracje cieszą się popularnością wśród uczestników WTZ, że czasami brakuje materiałów do rozdania i jest to pozytywny objaw radzenia sobie z jesienną nudą.

Może warto pomyśleć jeszcze o ekologicznych ozdobach choinkowych. Można suszyć owoce cytrusowe i jabłka, które wniosą do domu naturalny aromat. Inspiracją może być poniższy obrazek:

Pomysły na ekologiczne ozdoby choinkowe

file:///C:/Users/win8/Pictures/pobrane.html