TALENT #1: Komunikatywność

08/04/2020
Posted in e-Zajęcia
08/04/2020 admin
Czas izolacji jest dla wielu z nas trudny, ale właśnie w takich chwilach możemy najbardziej liczyć na nasze Mocne Strony!

Aby jednak w pełni wykorzystać ich potencjał dla siebie i Waszych bliskich, musicie zacząć ich świadomie używać. Jak się do tego zabrać? Tego właśnie dotyczyć będą nasze e-Zajęcia.

W tym tygodniu na warsztat weźmiemy wyjątkowy Talent z domeny wywierania wpływu:

Komunikatywność

Ci z Was, którzy posiadają związane z nim cechy i zdolności, będą mieli ważne zadanie: przekazanie rad, wskazówek i dobrych praktyk dla swoich koleżanek i kolegów. Co to znaczy być komunikatywnym? Co to jest aktywne słuchanie? Dlaczego tak ważne jest omawianie działań przed ich wykonaniem? Jak rozmowa z drugim człowiekiem może pomóc nam przetrwać trudne chwile? Jakie warunki do pracy i nauki będą najlepsze dla osób z tym talentem? I jeszcze jedno pytanie w nawiązaniu do poprzednich zajęć: w jaki sposób możemy łączyć Komunikatywność z Odpowiedzialnością w praktycznych działaniach? Pomyślcie nad odpowiedziami i przykładami!

Pamiętajcie: Wasze bezcenne doświadczenia i przemyślenia w związku z posiadanym Talentem, który wspiera Was 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, mogą stanowić prawdziwą inspirację dla innych ludzi. W ramach naszych e-Zajęć, będziemy przekazywać sobie nawzajem tę wiedzę, aby mogli skorzystać z niej również inni. Nasze całodniowe e-Zajęcia odbędą się w środę 15 kwietnia (po Świętach Wielkanocnych). Do tego czasu zapoznajcie się proszę z informacjami na temat Komunikatywności w otrzymanych materiałach i przesyłajcie swoje pytania i uwagi na coaching@spir.org.pl. Do usłyszenia! RJ