TALENT #1: Odpowiedzialność

28/03/2020
Posted in e-Zajęcia
28/03/2020 admin

Rozpoczynamy cotygodniowe e-Zajęcia pod hasłem TALENT #1!

Czas izolacji spowodowanej epidemią koronawirusa jest dla wielu z nas trudny, ale właśnie w takich chwilach możemy najbardziej liczyć na nasze Mocne Strony. Aby jednak w pełni wykorzystać ich potencjał dla siebie i Waszych bliskich, musicie zacząć ich świadomie używać. Jak się do tego zabrać? Tego właśnie dotyczyć będą nasze e-Zajęcia.

W nadchodzącym tygodniu na warsztat weźmiemy wyjątkowy Talent z domeny zadaniowej:

Odpowiedzialność

Ci z Was, którzy posiadają związane z nim cechy i zdolności, będą mieli ważne zadanie: przekazanie rad, wskazówek i dobrych praktyk dla swoich koleżanek i kolegów. Co to znaczy być odpowiedzialnym? Dlaczego ważne jest dotrzymywanie danego słowa? Czy dbanie i troska o innych może być dla nas źródłem prawdziwej satysfakcji?

Pamiętajcie: Wasze bezcenne doświadczenia i przemyślenia w związku z posiadanym Talentem, który wspiera Was 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, mogą stanowić prawdziwą inspirację dla innych ludzi. W ramach naszych e-Zajęć, będziemy przekazywać sobie nawzajem tę wiedzę, aby mogli skorzystać z niej również inni. Zaczynamy w najbliższy wtorek i czwartek. Do tego czasu zapoznajcie się proszę z informacjami na temat Odpowiedzialności w otrzymanych materiałach. Do usłyszenia! RJ