02/11/2017 admin

Serdecznie zapraszamy Państwa na wernisaż zdjęć, który odbędzie się 14 listopada (wtorek) o godz. 13.00 w Warsztacie Terapii Zajęciowej SPiR przy ul. Batorego 12 w Gdańsku – Wrzeszczu.W wakacje 2017 roku trzech uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej SPiR stworzyło grupę nieformalną „Ukryte piękno”, której idea znalazła kontynuację w ramach projektu „Piękno w Obiektywie”, prowadzonego przy wsparciu Stowarzyszenia Przedsiębiorczości i Rehabilitacji. Realizacja projektu była możliwa dzięki środkom z konkursu grantowego Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY, przekazanym przez Stowarzyszenie Morena.

Wernisaż jest zwieńczeniem projektu, którego celem było ukazanie piękna i zainteresowań osób z niepełnosprawnością, integracja osób niepełnosprawnych z osobami zdrowymi oraz poszerzanie wiedzy na temat dbałości o higienę osobistą, doboru ubioru, fryzury i makijażu. Jest to znakomita okazja do przeżycia pozytywnych wrażeń i nowych doświadczeń przez osoby z niepełnosprawnością.

Dziękujemy Szkole Charakteryzacji i Wizażu Magnus Film Sp. z o.o. za okazane wsparcie, poświęcony czas i pomoc przy realizacji projektu, a także Cukierni Le Délice w Gdańsku – Wrzeszczu za możliwość wykonania sesji zdjęciowych we wnętrzu kawiarni oraz Światowemu Związkowi Żołnierzy Armii Krajowej Koło Gdańsk za zaangażowanie i pomoc w spełnieniu marzeń jednego z uczestników projektu.