Wasze pasje i zainteresowania…

25/11/2020
Posted in e-Zajęcia
25/11/2020 alicja
Witajcie!
Pozdrowienia od Waszego kolegi Szymona!
Szymon bardzo aktywnie spędza czas poza wtz. Regularnie wybiera się na spacery z rodziną oraz uczestniczy w próbach swojego zespołu. Szymon gra na kontrabasie. Obecnie przygotowuje się do nagrań repertuaru zespołu. Dziś dzieli się z Wami filmem z jednej z prób. Możecie posłuchać jak pięknie gra na tym wielkim instrumencie!
Brawo Szymonie!!! Cieszymy się, że rozwijasz i realizujesz swoje pasje! Już nie możemy się doczekać nagrań całego zespołu! Życzymy owocnych prób! Pozdrawiamy Cie serdecznie!

Was również zachęcam, abyście dzielili się z nami aktywnościami, które sprawiają Wam radość. Ważne jest aby mieć i pielęgnować takie. One sprawiają, że życie nas cieszy i dodają nam sił do działania. Jeśli jeszcze ich nie odkryliście to szukajcie. Pasje i zainteresowania mogą być rożne. To czynności, których nie musimy, ale chcemy wykonywać, dla własnej przyjemności, dla relaksu. To może być wędkowanie, biegi, gra w tenisa albo w piłkę nożną, śpiewy karaoke albo w kościelnym chórze, zbieranie znaczków, malowanie pejzaży, uprawa kwiatów w donicy albo gotowanie czy wyszywanie.
 

Myślę, że przy tej okazji warto zapoznać się z tym ciekawym instrumentem. Posłuchajcie kilku słów na jego temat i zapoznajcie się jakie dźwięki można na nim wygrywać: